Şartlar & Koşullar

Yamacparasutu.com.tr  websitemize erişim sağlayarak ve kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız: 

Bu websitesinin her sayfasının içeriği, aksi belirtilmedikçe  tümüyle Yamacparasutu.com.tr ye aittir. 

Bu sitenin, Yamacparasutu.com.tr nin izni olmadan tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır.  Yamacparasutu.com.tr  ve bağlı kuruluşları, sitemize erişmenize aracı olan websiteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz websitelerin içeriğinden sorumlu değildir.  Yamacparasutu.com.tr ve bağlı kuruluşları, başka bir websitesinde kullanılan içerik ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

Güvenlik Politikası  

Yamacparasutu.com.tr, websitemize yapılan tüm ziyaretleri güvenli hale getirmeye ve kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlamaya çalışır. Bize sunulan her türlü kişisel bilgi, size yardımcı olmamız için kullanılır. 
Bu bilgileri kullanma yöntemlerimiz: 
Bilgiler, bilgi taleplerini yerini getirirken ve ilgili bilgiyi verirken, bize yardımcı olmaları için toplanır ve saklanır. Sitemize yapılan ziyaretler, gelecekte bilgilerimizi bu ilgiye daha uygun hale getirmek için takip edilir. Websitemizi ziyaret edenlerden edindiğimiz hiçbir bilgiyi satmıyoruz.  Websitemizde
Yamacparasutu.com.tr  ye ait olmayan diğer websitelerine linkler olabilir. Yamacparasutu.com.tr, bu sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. 


Yasal Sorumluluk
 
Yamacparasutu.com.tr  de doğru ve eksiksiz bilgi sağlamak için her türlü çaba gösterilmiştir.  Bununla birlikte, genellikle kısa zaman süreleri içinde yüklenen yüzlere doküman göz önünde bulundurulduğunda, hiçbir hata olmayacağını garanti etmek mümkün değildir. Yamacparasutu.com.tr  bu websitesinin bütünlüğü, yeterliliği veya içeriğinin doğruluğu hakkında hiçbir iddiada bulunmaz, taahhüt veya garanti vermez ve bu websitesinin içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik için mesuliyet kabul etmez. 

Bu websitesinin içeriği ve bu websitesindeki linklerden erişilen diğer websiteleri ile ilgili olarak,
Yamacparasutu.com.tr veya bağlı kuruluşları, çalışanları ve anlaşmalı kurumları, üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, unvan ve ticarete uygunluk ve belirli bir amaca uygunluk gibi herhangi bir garantiyi ifade veya ima edemezler, resmen açıklayamazlar. Burada açıklanan herhangi bir bilgi, ürün veya işlemin, doğruluğu, bütünlüğü ve kullanışlılığından, kayıp veya hasarlardan, bilgisayar virüsü taşımadığından, bu bilgi, ürün veya işlemin kullanımıyla kişisel hakların ihlal edilmediğinden, doğrudan veya dolaylı olarak, ne Yamacparasutu.com.tr ne de bağlı kuruluşları herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. 
  
Bu bildirimin herhangi bir hükmü yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olursa, söz konusu hüküm ayrı olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.