Teslimat Bilgileri


 Siparişiniz, Yurtiçi Kargo, Mng Kargo veya Sürat Kargo firması tarafından siparişte ödenmemiş olarak teslim edilecektir. Teslimatta ödemeyi müşteri yapar.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar satıcının sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda hazırlanır. Sıfır yamaç paraşütü veya ilgili malzemeler kendi çantasında, terazi, dahilse karabin vs, ürün sertifikası, fatura belgesi belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

İsterseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı verebilirsiniz.Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilir. Genellikle elimizde olan yamaç paraşütü malzemeleri 3 iş gününde kargoya verilir. Siparişler için sizinle irtibata geçilir.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi bize geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Yamacparasutu.com.tr yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, bizimle iletişime geçerek, kargodaki durumunu ise kargo takip numarası ile ilgili kargo  şirketinden öğrenebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve görüşleriniz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.